Czas na półfinał Mistrzostw Świat w LoLu 2020!

Esportowe rozgrywki od dawna charakteryzują się wielką sławą. Nikogo to jednak nie zadziwi, gdyż społeczność osób grających jest wielka, stąd tak duże zaciekawienie. Aktualnie sporo jest turniejów, gdzie rywalizują najbardziej uzdolnieni zawodnicy z konkretnego państwa. Do otrzymania są atrakcyjne nagrody pieniężne, czyli coś co motywuje jeszcze mocniej do regularnych treningowych sesji. Jeszcze parę lat wstecz niezwykle ciężko było chociażby pomyśleć, iż za poświęcanie czasu na komputerowe gierki będzie można zyskiwać bardzo poważne kwoty. Na chwilę obecną esportowe rozgrywki są bardzo rozpoznawalne i sporo młodocianych ludzi marzy o tym, by kiedyś zostać wykwalifikowanym gamerem. Otrzymywanie pieniężnych środków za to co się lubi to z pewnością coś czego pragnie wiele ludzi. W tym artykule naszym zadaniem będzie jednak skoncentrować na zawodach dotyczących League of Legends. To bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawanych gier tego typu w branży.

Aktualnie trwają światowe mistrzostwa 2020 w gierce League of Legends. W Szanghaju zgromadzili się najlepsi gamerzy ze świata. Worldsy wkraczają delikatnie w najważniejszy etap. Wszyscy gamerzy śnią o tym, by unieść do góry słynny Puchar Przywoływacza. To na pewno niesamowicie istotne wyróżnienie. Za nami są już rozgrywki grupowe. Faza play-off też wkroczyła w rozstrzygający etap. Już niedługo rywalizacje w final four. Należy zaznaczyć, że otrzymamy sposobność oglądać zagrania reprezentanta Polski. Jankowski ubiera strój drużyny ze Starego Kontynentu G2 Esports. Na placu gry została już tylko jedna grupa gamerów z kontynentu europejskiego. Ich przeciwnikiem będzie esportowa organizacja pochodząca z Korei z południa. Ta drużyna to Damwon. Organizacja z Korei myśli o zrewanżowaniu się za ostatnie Mistrzostwa Świata, gdzie G2 Esports było zdecydowanie lepsze. Będzie to na pewno bardzo elektryzujący turniej. Obie organizacje przedstawiają niezwykle solidną dyspozycję, co da nam wspaniałą serię. Ekipa, która sięgnie po zwycięstwo otrzyma promocję do finału Mistrzostw Świata w LoLa.