Cztery bramki Lewandowskiego Roberta w niemieckiej lidze!

Bardzo dobry pojedynek zagrał w popołudnie niedzielne kapitan naszej reprezentacji, czyli Robert Lewandowski. Należy przyznać, że właściwie samodzielnie zwyciężył zespół ze stolicy Niemiec. Polak rozegrał pełne 90 minut. Na placu gry mogliśmy podziwiać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Piątka Krzysztofa, który pojawił się w drugiej części starcia. Zdołał zanotować decydujące podanie przy golu gracza z drużyny. Druga odsłona spotkania była naprawdę ekscytująca.

Bayern Monachium przeżył ostatnio ciężki tydzień. Przed tygodniem przegrali wysoko z ekipą z Hoffenheim. W środę pokonali zespół z Dortmundu 3:2 w spotkaniu o Superpuchar ligi niemieckiej. Pojedynek z zespołem ze stolicy Niemiec miał zaprezentować, że brak wygranej przed tygodniem to wyłącznie przypadkowe zdarzenie. Szczególnie Lewy chciał pokazać się z świetnej strony. Do meczu z zespołem ze stolicy Niemiec nasz napastnik miał w swoim dorobku jednego gola w niemieckiej Bundeslidze.

Fantastyczna druga połowa starcia!

Piłkarze Bayernu agresywnie rozpoczęli ten mecz. Od pierwszej minuty starcia niezwykle energiczny na boisku był Lewandowski. Miał okazję na strzelenie gola, jednak jego strzał był trochę nieudany. Chwilę później swoją okazję mieli piłkarze drużyny Herthy. Lukebakio Dodi nie dał rady umieścić futbolówki w siatce kapitana drużyny mistrza Bundesligi, czyli Neuera. Należy przyznać, że zawodnicy Herthy z Berlina ukazali się w świetnej formie. To był naprawdę dobry mecz.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył niemiecki zawodnik Thomas Mueller. Arbiter tego meczu bramki jednak nie dopuścił. Thomas Mueller był w tej sytuacji na ofsajdzie. Bayern Monachium jednak non stop przeprowadzał sytuację pod polem karnym przeciwników. Wkrótce futbolówkę do bramki bramkarza drużyny gości wpakował napastnik Bawarczyków, czyli Lewandowski. Pierwsza odsłona tego spotkania zakończyła się przewagą 1:0.

Ostatecznie ten pojedynek zakończył się zwycięstwem drużyny mistrza Niemiec 4:3. Trzeba przyznać, że ten pojedynek piłkarski był niesamowicie wyrównany.