Rekreacje

Już niedługo premierowy dzień nowej konsoli PlayStation 5

Jeszcze w zeszłym roku miały paść obietnice, iż w aktualnym roku japońska firma Sony chce zaprezentować fanom swoje najmłodsze dziecko, to jest PlayStation 5. Aktualnie na rynku dalej dobrze znana jest poprzednia konsola oraz nic nie wskazuje na to, by zaciekawienie nią miało się zmniejszyć. Jednakże japońska firma zdecydowała się na zaprojektowanie konsoli do gier najwyższej generacji, przez co fani z niecierpliwością czekają.

Najświeższe rozwiązania technologii w PlayStation 5

Japońska firma Sony nie raz udowodniła, że bywa nowatorem na rynku oraz potrafi zaskakiwać swoich fanów. Konsola PlayStation4 zawiesiła dosyć wysoko poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko przez kompletnie nowatorską jakość, której nigdy wcześniej nie przedstawiła inna firma. Niesamowicie wyczulone pady, gierki nowej generacji, efekty graficzne - konsumenci oczywiście ucieszyli się na te wspomniane detale oraz dzięki temu teraz PlayStation 4 jest najszybciej zarabiającą konsolą do gier w historii.

Aczkolwiek premiera PlayStation4 nie była pozbawiona kłopotów na starcie premiery - Japończycy próbowali podważyć wszelakie technologie (co rzeczywiście udało im się), ale sama premiera i wcześniejsze zaprezentowanie konsoli PS4 wzbudziły różne emocje. Konsumentom, którzy byli obeznani ze starszą konsolą PS3, nie w 100% pasowały na przykład kontrolery, które z początku wydawały się naprawdę niekomfortowe. W definitywnej wersji pady dostały nieco podmienioną formę, jednak problemem pozostawał inicjalny model PS4. PlayStation4 miała kłopot z nadmiernym przegrzewaniem się, sprzęt potrafił także samodzielnie się resetować.

Jednakże po uwagach graczy i aktualizacjach wdrażanych na bieżąco, okazało się, iż jednak firma Sony podąża w pożądaną stronę, a sama konsola do gier przybiera łatkę kultowej. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które dużo klientów wspomina naprawdę ciepło.

Czy PlayStation 5 będzie takim samym sukcesem?

Zapewne niejeden gracz czy amator świeżynek technologicznych z niecierpliwością czeka na pojawienie się najnowszej konsoli. Firma Sony powiedziała, że gierki poznane na PlayStation4 będą działały na najnowszej konsoli (mimo wszystko nie zadziała w drugą stronę, co licznym osobom się nie podoba). Mamy już teraz pierwsze teorie o problemach z przedpremierowymi zamówieniami - rzekomo firma Sony nie nadąża z produkowaniem, jednakże nie jesteśmy pewni, czy nie są to tylko złośliwe hejty. W Sieci pojawiają się następne informacje także o tym, iż PS5 miałaby mieć rzekomo problem z jakością obrazu 4k. Mimo tego i w tym wypadku pewne nie jest, jaka okaże się rzeczywistość. Wszystkiego dowiemy się w momencie premiery, to jest 19 listopada 2020.

Zostaw komentarz