Kilku zawodników odtrąconych z reprezentacji Polski! Trener Sousa ogłosił w tym tygodniu kadrę reprezentacji naszego kraju na Euro 2020!

O przedstawieniu się w rozgrywkach na mistrzowskim poziomie rozmyśla mnóstwo młodych chłopaków, których marzeniem życiowym są profesjonalne występy w nożną piłkę. Nożna piłka to w tej chwili najbardziej popularna sportu dyscyplina na całym świecie i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Zawodnicy od maleńkości walczą o to, by w przyszłości rozgrywać spotkania na najsławniejszych murawach światowego futbolu. ścieżka do pozostania profesjonalnym piłkarzem do prostych nie należy i zmusza do sporej liczby wyrzeczeń i należy jednakże pamiętać także. Chłopaki, którym powiodło się chociażby z tego powodu wzbudzają zazwyczaj zawiść ale i tym samym respekt wśród własnych znajomych. Dwadzieścia cztery zespoły będą rywalizować w Mistrzostwach Europy, które wystartują w połowie przyszłego miesiąca. Znaczy to bez żadnych wątpliwości, iż na sympatyków nożnej piłki czekają ogromne emocje. Bez cienia wątpliwości będziemy obserwatorami sporej liczby bramek a także pojedynków piłki nożnej, ponieważ turniej czempionatu europejskiego będzie trwać przez miesiąc czasu. W dzisiejszym felietonie jednak mamy chęć zwrócić uwagę na kadrze narodowej, ponieważ szkoleniowiec Sousa ogłosił kadrę na pojedynki mistrzostw Starego Kontynentu.

Od dawna prezentowanie kadry na wielkiej rangi turnieje jak na przykład światowe mistrzostwa lub europejskie mistrzostwa potrafi obudzić bardzo duże doświadczenie w naszym kraju. Pojawiały się w takich sytuacjach z zasady, które nie wszystkim przypadły do gustu. Podobnie było w tym przypadku. Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił piłkarzy listę i z pewnością dużym zdziwieniem był brak w kadrze narodowej Grosickiego Kamila, który przez naprawdę długi czas stanowił siłę naszej piłkarskiej kadry. Od dawna piłkarz West Bromwich nie gra w piłkę równomiernie i to jest główną przyczyną tego, że szkoleniowiec Sousa Paulo nie zechciał powołać Grosika do drużyny narodowej ekipy na czempionat europejski. posiadamy silną narodową drużynę Teoretycznie, która może rywalizować o świetny wynik na Euro 2020. Zostaje nam w takim razie wyczekiwać na otwierający pojedynek turnieju, w którym reprezentacja Polski grać będzie ze słowacką kadrą.