Mistrz Niemiec bez problemów pokonuje Augbsurg. Imponujący popis kapitana naszej kadry!

Robert Lewandowski jest świetnym graczem i kibice piłkarscy w naszym kraju od bardzo dawna mają świadomość tego. Podstawowy piłkarz Bayernu Monachium, czyli mistrza Niemiec w każdym pojedynku pokazuje, iż jest na dzień dzisiejszy najskuteczniejszym graczem na świecie. Mało kogo dziwi więc to, że kolejny raz zaprowadził swój zespół do wygranej w rozgrywkach ligi niemieckiej. Ekipa z Augsburga była przeciwnikiem Bayernu Monachium w środę wieczór. W koszulce tego klubu broni Gikiewicz Rafał, który gra na pozycji broniącego.| Na pozycji broniącego w koszulce tej drużyny występuje Gikiewicz Rafał. W tym starciu kibice mieli okazję podziwiać jedynie jednego gola. Zdobywcą gola, która zapewniła zwycięstwo Bawarczykom był oczywiście kapitan naszej reprezentacji, który w sposób pewny wykorzystał rzut karny w 13. minucie tego meczu. Warto wiedzieć o tym, iż zwycięstwo Bayernu Monachium być mogło większe, lecz bardzo dobry mecz rozegrał Gikiewicz Rafał, który miał wiele ważnych interwencji. Triumf w tym meczu pozwoliła drużynie mistrza Niemiec ugruntować się na prowadzeniu w tabeli ligi niemieckiej. Lewandowski Robert został wymieniony w 66. minucie, ponieważ doznał kontuzji.

W poprzednich pojedynkach Bayern ani trochę nie przypominał ekipy, która w poprzednim sezonie wygrywała wszystkie pucharowe turnieje w Europie. Od samego początku tego starcia można było przyuważyć, iż mistrz Bundesligi ma chęć pokazać się z najlepszej strony. Podopieczni Hansiego Flicka rozpoczęli ten pojedynek niesamowicie odważnie i błyskawicznie byli w stanie ustrzelić bramkę. Należy zwrócić uwagę na to, że nie był to z pewnością idealny mecz ze strony drużyny mistrza kraju. Nie zważając na to, iż rywal Bawarczyków nie tworzył zbyt dużo groźny akcji to mistrz Niemiec nie umiał strzelić kolejnych bramek. Rafał Gikiewiecz zaprezentował się naprawdę dobrze w tym starciu i tutaj należy go chwalić. Dość dużym problemem problemem mistrza ligi niemieckiej była skuteczność. Piłkarze Bayernu Monachium oddali na bramkę strzeżoną przez golkipera z Polski sporą ilość strzałów, lecz byli w stanie zdobyć jedynie jednego gola. Triumf umożliwił mistrzowi Niemiec umocnić się na pierwszej pozycji w tabeli ligowej. Walka o mistrzostwo Bundesligi zapowiada się bardzo fascynująco. Z pewnością ostateczne rozstrzygnięcie nie nadejdzie tak szybko, jak w zeszłych latach, gdy triumfator Ligi Mistrzów wprost rozjeżdżał swoich rywali.