Ogromny upadek drużyny Liverpoolu. Drużyna Tuchela wygrywa w meczu Premier League!

Kadra zawodników trenowana od paru lat przez niemieckiego trenera Kloppa popadła w bardzo duży dołek. Zawodnicy Liverpoolu FC od niedawna bardzo często doznają przegranej i z trudem mieć nadzieję na to, że coś błyskawicznie ulegnie zmianie. Fizyczne wykluczenia, których doznali najważniejsi piłkarze z całą pewnością mogą mieć ogromne znaczenie w tym przypadku. Jednak to nie znaczy, iż aktualny mistrz Anglii ma się prezentować aż tak słabo. Nigdy w historii drużyny z Liverpoolu nie trafiło się tak, by zespół przegrał 5 meczów z rzędu na własnym stadionie. Niemiecki trener Klopp Jurgen ma bardzo duży problem z wystawieniem wyjściowej jedenastki na następne mecze. Jak źle funkcjonuje obecna ekipa szkolona przez Jurgena Kloppa mieliśmy możliwość zobaczyć chociaż w starciu z zespołem Chelsea z Londynu. To był bardzo ważny pojedynek w kontekście rywalizacji o znalezienie się w czołowej czwórce klasyfikacji angielskiej ligi. Po rozegranym meczu fani podopiecznych Kloppa nie mogą być w ostatecznym rozrachunku zachwyceni. Chelsea FC była ekipą skuteczniejszą w tym starciu.

Liverpool nie przedstawił w tym starciu pomysłu na rozgrywanie futbolówki w ataku. Rozgrywane akcje przez drużynę, którą szkoli Klopp Jurgen były mało efektywne. Niedaleko pola karnego piłkarze Liverpoolu FC byli naprawdę nieprecyzyjni. Z kolei w tym starciu Chelsea z Londynu była fenomenalnie zdyscyplinowana. W tym naprawdę istotnym spotkaniu bardzo dobrze wykorzystali nieskuteczność drużyny mistrza Anglii i wyciągnęli rękę po trzy punkty. jeżeli chodzi o walkę o pierwszą czwórkę klasyfikacji ligi angielskiej To spotkanie może okazać się ważne. W kolejnej odsłonie walki o puchar Ligi Mistrzów grać będą jedynie cztery ekipy z Premier League i na ten moment to Chelsea FC jest bliższa tego osiągnięcia. Trafienie, które zapieczętował zwycięstwo Chelsea Londyn ustrzelił Mount Mason. Młodociany zawodnik londyńskiej Chelsea rozgrywa bardzo dobry sezon i szkoleniowiec Tuchel z tego gracza może mieć w kolejnych meczach dużo pożytku. Dla zespołu Liverpoolu prowadzącego przez Kloppa to była 5. przegrana pod rząd na na własnym stadionie. Przedtem nigdy piłkarze Liverpoolu FC nie mieli podobnego dołka.