Remis w Manchesterze. Świetny rezultat dla graczy AC Milan

Nie ma wątpliwości, że nożna piłka to jedna z najbardziej sławnych sportowych dyscyplin na całym świecie. Prawie że co dzień przed monitorami zasiada wielu wielbicieli, którzy chcą podziwiać swoich piłkarzy na boisku. Chociażby z tego powodu zostały stworzone różne zmagania, które gromadzą najlepsze drużyny w całej Europie. W tym momencie najpopularniejszymi rozgrywkami jest Champions League. To w nich możemy podziwiać najzdolniejsze kluby ze Starego Kontynentu ostatniego sezonu. Jest jednak również Liga Europy, gdzie rywalizują między sobą nieco mniej uzdolnione drużyny. To jednak nie oznacza, że Liga Europy brakuje ekscytujących wydarzeń. Rozgrywane w tej lidze starcia niezwykle często są bardzo emocjonujące i mamy okazję aby obejrzeć mnóstwo trafień. W pisanym właśnie artykule chcemy się skupić na pojedynku [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwie drużyny, które jeszcze niedawno święciły wygrane w Europie, a w tym momencie skupiają się nad zbudowaniem swojej potęgi.

Zdaniem sporej grupy ekspertów to jest jedna z najbardziej intrygujących duetów 1/8 finału turnieju Ligi Europejskiej. Najistotniejszym minusem tego starcia jest to, iż sympatycy nie mają możliwości obejrzeć go na żywo z krzesełek stadionowych. Gracze AC Milan fenomenalnie rozpoczęli ten mecz. Manchester mizernie zaczął to spotkanie i jedenastka Milanu miała ochotę błyskawicznie to wykorzystać. AC Milan w ciągu pierwszych piętnastu minut strzelił do siatki dwa razy. Te gole nie były jednak przyznane. Dwukrotnie trafienia graczy z Mediolanu były unieważniane przez arbitra tego starcia. W pierwszej odsłonie sympatycy przed telewizorami nie zobaczyli bramek. Dużo emocji było natomiast w drugiej odsłonie. Kolejna odsłona znacznie pozytywniej zaczęła się dla Czerwonych Diabłów. Ponownie swoją fenomenalną formę pokazał Bruno Fernandes. Idealnie zagrał futbolówkę do Amada Diallo, a ten bez większych problemów wpakował futbolówkę do bramki drużyny z Mediolanu. Wiele wskazywało na to, iż piłkarze gospodarzy utrzymają dobry wynik do ostatnich minut pojedynku, lecz AC Milan dał radę trafić na remis w ostatnich minutach. Dla drużyny z Mediolanu trafienie strzelił Kjaer Simon i mecz zakończył się remisem 1:1.