Świetny pokaz umiejętności Lewandowskiego Roberta. Bayern Monachium bez problemów ogrywa ekipę Augsburga!

Sympatycy zmagań piłkarskich w Polsce od dawna zdają sobie sprawę z tego, jak fantastycznym piłkarzem jest kapitan polskiej kadry. Najlepszy zawodnik Bawarczyków, a więc mistrza ligi niemieckiej w każdym pojedynku pokazuje, iż jest na ten moment najskuteczniejszym graczem w Europie. Nikogo nie dziwi więc to, iż ponownie doprowadził swój klub do wygranej w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi. W środowy wieczór przeciwnikiem Bayernu Monachium była drużyna Augsburga. W jedenastce tego klubu gra Gikiewicz, który gra na bramce.| Na pozycji broniącego w barwach tej drużyny broni Gikiewicz Rafał. Tylko jedno trafienie mieli okazję zobaczyć widzowie w tym spotkaniu. Zdobywcą bramki, która zapewniła pełną pulę punktów mistrzom Niemiec był nie kto inny tylko kapitan naszej reprezentacji, który pewnym uderzeniem wykorzystał jedenastkę w 13. minucie tego spotkania. Trzeba zwrócić uwagę na to, iż zwycięstwo triumfatorów Ligi Mistrzów mogło być wyższe, ale fenomenalny mecz zagrał Rafał Gikiewicz, który zaprezentował wiele istotnych obron. Triumf w tym spotkaniu dała szansę drużynie mistrza Bundesligi utrwalić się na prowadzeniu w zestawieniu ligi niemieckiej. Kapitan naszej kadry został zdjęty w 66. minucie, ponieważ doznał urazu.

W poprzednich pojedynkach mistrz Niemiec zupełnie nie był podobny do grupy zawodników, która w poprzednim sezonie wygrywała każde pucharowe turnieje w Europie. Już od początku tego pojedynku mieliśmy szansę zobaczyć, iż mistrz Niemiec ma chęć zaprezentować się z jak najlepszej perspektywy. Gracze Flicka zaczęli to starcie niezwykle agresywnie i szybko byli w stanie ustrzelić gola. Powinniśmy jednak zaznaczyć, że nie był to z pewnością najlepszy mecz w wykonaniu piłkarzy triumfatora Ligi Mistrzów. Mimo tego, że rywal Bayernu nie stworzył za wielu niebezpiecznych akcji to Bayern Monachium nie był w stanie strzelić kolejnych goli. Gikiewicz Rafał zaprezentował się naprawdę dobrze w tym spotkaniu i tutaj warto go pochwalić. Skuteczność była największym kłopotem mistrza ligi niemieckiej. Piłkarze mistrza Niemiec wykonali na bramkę bronioną przez bramkarza z Polski ogromną ilość strzałów, ale udało im się zdobyć jedynie jedną bramkę. Triumf umożliwił Bayernowi wzmocnić się na najwyżej pozycji w tabeli ligowej. Rozgrywka o krajowe mistrzostwo wydaje się zapowiadać niesamowicie interesująco. Z pewnością finalne rozstrzygnięcie rozgrywek nie nastąpi z taką łatwością, jak w poprzednich edycjach Bundesligi, kiedy Bayern Monachium deklasował drużyny przeciwne.