Wiadomości

W Top Model zaczyna się rywalizacja!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to z całą pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również znane jury, które gromadzi przed telewizorami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie pojawia się całkiem sporo rozpoznawalnych figur w świecie mody, jak na przykład redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, a także znane modelki.

Tym razem konkurować ze sobą będzie czternastu uczestników, wśród których są również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Złoty bilet sędziowie przyznają osobie, która ich zdaniem rzeczywiście będzie się nadawać do roli modelki lub modela, dzięki czemu taki uczestnik bezpośrednio ląduje w domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze to ocena internautów, którzy wybierają swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiast trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego należy się spodziewać w tej edycji?

Program oferuje nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, dlatego co sezon na zgłoszenie decyduje się dużo zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy wykonują różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jury jest ocenienie ich pracy i zadecydowanie o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli jak i sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". Podczas tego sezonu również będziemy mogli śledzić rywalizację aspirujących modeli i dowiedzieć się, który z nich okaże się następnym zwycięzcą programu. zmaga się całkiem sporo interesujących modeli i modelek, więc na pewno warto jest śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz