Woodstock 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbył się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga liczne tłumy fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ zarówno coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz ilość ludzi zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi osobami, poddać się medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz niesamowite momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje wielka szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz