Wiadomości

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z głównych tematów w otoczeniu wszelkich tabloidów. To był 1 wspólny wywiad Harry'ego i Meghan po odejściu pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA. W trakcie rozmowy z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, według zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym starciu w królewskiej rodzinie stoją chętniej po stronie Elżbiety II oraz reszty członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Media brytyjskie informują, iż jeśli Harry i Meghan zechcieliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili bezwarunkowo swoją okazję. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła także sferę samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie dostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam dodał.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się przetwarzaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali 4 znawców analizujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym poprzedni prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając jednocześnie Winfrey subiektywizm natomiast Markle stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym oraz Meghan został zaprezentowany w wieczorem w TVN24. Co istotne, rozmowę tą oglądało średnio około milion odbiorców. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, iż wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako redaktorki, która umie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Mając na względzie emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Niewątpliwie trzeba przyznać, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieustannie komentowany.

Zostaw komentarz