Zwycięstwo Chelsea Londyn na wyjeździe.

Piłkarze The Blues intensywnie zaczęli następny sezon zmagań w angielskiej ekstraklasie. Dla wielu graczy był to debiut w trykocie The Blues. Mnóstwo kibiców Chelsea oczekiwało, by zobaczyć najświeższych graczy zespołu w w trakcie spotkania. Warto zaznaczyć, iż przedstawili się z bardzo dobrej perspektywy. To z pewnością jest to fenomenalna wiadomość dla trenera Chelsea Londyn. W tej chwili szkoleniowiec Chelsea FC ma w swoim składzie mnóstwo fantastycznych zawodników.

W ostatnich latach w Premier League Chelsea FC nie grała na miarę oczekiwań. Fani tej drużyny chcą więcej. Wielu sympatyków nożnej piłki oczekiwało na pierwsze minuty piłkarzy zakupionych z Bundesligi. Chelsea Londyn ma w tym sezonie poważne priorytety,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea liczą, iż ich drużyna świetnie zaczną w kolejny w sobotnie popołudnie sezon Ligi angielskiej.

Świetna forma Chelsea FC w spotkaniu z drużyną Brighton

Premierowa część spotkania dostarczyła kibicom obu ekip wiele pozytywnych doświadczeń. Gracze tworzyli dużą ilość akcji podbramkowych. W premierowej części meczu sympatycy obu zespołów obejrzeli wyłącznie jedno trafienie. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Arbiter podyktował karnego po przewinieniu Mathewa Ryana na Timo Wernerze. Do przerwy wynik się nie zmienił. W następnej połowie rywal Chelsea musiał odrabiać różnicę bramkową.

Kibice mieli nadzieję na większą ilość bramek oraz strzałów swoich zawodników. W drugiej odsłonie pojedynku padło już więcej bramek. W tym przypadku skuteczniejsza była ekipa Chelsea FC. Początek drugiej części był niesamowicie intensywny. Brighton dało radę doprowadzić do remisu. Końcowy sukces Drużyny Lamparda był więc pod znakiem zapytania. Zawodnicy Chelsea mieli świadomość, że sympatyków Chelsea Londyn zadowoli tylko triumf.

Po bramce dla zespołu Brighton gracze Lamparda ruszyli do kreowania sytuacji pod bramką przeciwników. Kilka chwil później Chelsea kolejny raz osiągnęła przewagę w tym spotkaniu. Strzelili dwa gole. Finalny rezultat tego spotkania to 3:1 na korzyść Londyńczyków. To z pewnością świetny początek sezonu dla zespołu Franka Lamparda.