Dzień Niszczenia Złych Wspomnień

I stało się,

Kolejny  „Dzień Niszczenia Złych Wspomnień” organizowany przez Miasto Gdańsk oraz Fundację Sztuka Życia Niepokonani za nami.

W strefie Niszczenia Złych Wspomnień często słychać było dźwięk rozbijanych talerzy, na których zapisywano złe wspomnienia.

Odbył sie również  pokaz mody dla seniorów, iluzji i czarów a odważni mogli podziwiać piękną panoramę Gdańska dzięki uprzejmości Straży Pożarnej.

Nasza  Fundacja Niezależni zachęcała do skorzystania z symulatora odruchów senioralnych ( chętnych nie brakowało). Informowaliśmy również wszystkie zainteresowane osoby o zasadach działania teleopieki  i jej zaletach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.