Konferencja Profesjonalna Opieka Nad Seniorem

Fundacja Niezależni, Miasto Gdańsk oraz Comarch Healthcare zapraszają w dniu 15.04.2016 na konferencję merytoryczną otwierającą II Targi Opieki i Zdrowia NIEZALEŻNI 65+, poświęconą profesjonalnej opiece nad seniorem.

Konferencja odbędzie się w Gdańsku w Urzędzie Marszałkowskim w Sali Okrągłęj im. Lecha Bądkowskiego. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną trendy, możliwości oraz doświadczenia w opiece z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych. Konferencja dedykowana jest przedstawicielom samorządów, organizacji pozarządowych oraz osobom odpowiedzialnym za kreowanie modeli opieki oraz wsparcia seniorów i osób niesamodzielnych.

Rejestracja obowiązkowa.

Liczba miejsc ograniczona.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem po wysłaniu zgłoszenia otrzymają informację zwrotną z potwierdzeniem rezerwacji miejsca.
Zakończenie rejestracji do dnia 8 Kwietnia lub w przypadku wyczerpania miejsc. Udział bezpłatny.

BIURO ORGANIZACYJNE KONFERENCJI

Fundacja Niezależni