Nasze osiągniecia

Sprawdź co udało nam się osiągnąć

Projektowanie Uniwersalne - Jak żyć razem nie obok siebie
Podziękowanie dla Fundacji NIEZALEŻNI  za pomoc i wsparcie w organizacji II edycji warsztatów partycypacyjnych:" Projektowanie Uniwersalne - jak życ razem nie obok siebie" zrealizowanyc
Wyróżnienie dla Fundacji - Nagroda Bursztynowego Mieczyka 11 grudzień 2014 roku.
Nagroda Bursztynowego Mieczyka, honorująca organizacje pozarządowe działające na Pomorzu.
Podziękowanie za pomoc w organizacji Gdańskich Dni Seniora 4-5 październik 2014
Polska Cyfrowa Równych Szans - czerwiec 2014. Dyplom za wsparcie Latarników Polski Cyfrowej
Podziękowanie od Klubu Seniora LWSM Morena - 14 paździenika 2013
Podziękowanie za zaangażowanie i pomoc w realizacji Drugiego Pomorskiego Pikniku Seniora 14.06.2014
 Podziękowania Wojewódzkie Targi Wielobranżowe
Podziękowania Wojewódzkie Targi Wielobranżowe "Aktywny Senior" - 11 sierpnia 2013
Podziękowanie za udział w VII Pomorskim Kongresie Obywatelskim 16 kwiecień 2014.
Podziękowanie dla Fundacji NIEZALEŻNI za pomoc i wsparcie w organizacji warsztatów partycypacyjnych poświęconych zagadnieniu projektowania uniwersalnego w ramach XII Bałtyckiego Festiwalu nauki oraz programu Gdynia bez barier.
Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju - 2012
Podziękowanie od MOPS Sopot - 24 października 2012