Pasaż Tesco - Poznaj bliskiego sąsiada

01.08.2014 Fundacja Niezależni rozpoczęłą udział w cyklu spotkań "Poznaj bliskiego sąsiada", organizowanych w pasażach Tesco. W trakcie prezentowaliśmy symulator odruchów senioralnych, uwrażliwiając wszystkich na efekty starzenia się i wynikające z tego ograniczenia. Towarzyszyli nam wolontariusze , którym bardzo dziękujemy za udział. W czasie kiedy dorośli zapoznawali się z "dziwnym ubrankiem" dzieci dekorowały swoimi rysunkami sąsiedzki płot. Okazało się, że dla osób ubranych w symulator zakupy okazały sie nie lada wyzwaniem a slalom wózkiem pomiędzy przeszkodami to wyższa szkoła jazdy. Te z pozoru niewielkie rzeczy przyniosły spore przemyślenia......

Prowadziliśmy również akcję informacyjną dotycząca teleopieki oraz projektu Fundacji NIezależni " Przyjaźni Seniorom". Dzięki nagłośnieniu i pomocy profesjonalnego konferansjera informacja dotarła do bardzo wielu osób i wzbudziła duże zainteresowanie.

Kolejne spotkanie z bliskimi sąsiadami już 07.09.2014 na Chełmie. Zapraszamy.