Pierwsze wpłaty już na naszym koncie !!!

Jeśli robisz zakupy przez Internet – teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów wesprzeć seniorów, podopiecznych Fundacji NIEZALEŻNI !

Jak to zrobić?

1. Wejść na stronę FaniMani.pl

2. Znaleźć nas: https://fanimani.pl/zbieramy/fundacja-innowacji-wspierajacych-samodzielnosc-niezalezni/

3. Zrobić zakupy w ponad 500 sklepach partnerskich, m.in. Empik.com, Matras, Pizzaportal.

I gotowe! Teraz serwis Fanimani przekaże część zysku z transakcji na konto naszej Fundacji.

Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a pomagasz nam dbać o lepszą jakość życia seniorów!

2015-04-17

Z radością informujemy, że pierwsza wpłata w wysokości 16,01 zł  jest już na naszym koncie!
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas za pośrednictwem serwisu  faniMani