CR7 został najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem w historii międzynarodowych pojedynków! Drużyna Portugalii zwyciężyła drużynę narodową Irlandii w eliminacyjnych zmaganiach do katarskich mistrzostw świata!

Fani piłki nożnej mieszkający w Portugalii bez cienia wątpliwości mogą się cieszyć ze swojej drużyny. wyśmienicie radzą sobie w eliminacyjnych starciach do mundialu w Katarze gracze tej reprezentacji. Mecz z narodową kadrą Irlandii miał być kolejnym krokiem wykonanym przez podopiecznych szkoleniowca Santosa Fernando w drodze na mistrzostwa świata. Gracze irlandzkiej kadry narodowej nie mieli w planach odpuścić reprezentacji Portugalii 3 punktów. Strzeli gola w końcówce pierwszej połowy i sporo wskazywało na to, iż ostatecznie to właśnie oni zdobędą komplet punktów. Rozsądnie jednak zwrócić uwagę na fakt, iż kadra Portugalii w swoich szeregach ma najwybitniejszego piłkarza w historii tej dyscypliny, a konkretnie Ronaldo. Zawodnik Czerwonych Diabłów jest znany wszystkim z tego, iż rywalizuje do ostatnich sekund o dobry rezultat dla swojej drużyny. W tym meczu było tak samo. Cristiano Ronaldo strzelił dwie bramki w ostatnich minutach pojedynku i zapewnił swojej drużynie narodowej pełną pulę punktów. Portugalski napastnik z pomocą tych dwóch goli został najskuteczniejszym snajperem w historii pojedynków międzynarodowych. Piłkarz sam zaznacza, iż to dla niego wyjątkowy wyczyn.