Dwunastego czerwca będą rozgrywane Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Remisowy rezultat w meczu polskiej reprezentacji z rosyjskim zespołem.

Bezapelacyjnie nożna piłka to najbardziej rozpoznawalna dyscyplina sportu w polskim państwie. Nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić to, że tak wielu wielbicieli piłkarskich wyczekuje na nadchodzące Euro. Grać będzie tam reprezentacja naszego narodu, która grać będzie w grupie z hiszpańską kadrą, Słowacją a także kadrą Szwecji. Dobrze przyznać, iż to nie są prości rywale, ale posiadamy bardzo duże szanse na kwalifikacje do dalszej fazy. Niesamowicie ważne będzie w tej konkretnej sytuacji to, aby pokazać się z najskuteczniejszej perspektywy. W zeszłym tygodniu kadra Polski zagrała towarzyski pojedynek z rosyjską reprezentacją, która też zagra na Starego Kontynentu mistrzostwa. Fani piłki nożnej mogli być na pewno uradowani, gdyż pierwszy raz od zeszłego roku mogli się zjawić na stadionie. W tym meczu nie było jednak wiele akcji i na koniec reprezentacja narodowa na remis zagrała z drużyną z Rosji jeden do jednego. Dla zespołu polskiego gola już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, z kolei dla rosyjskiej drużyny trafił Wiaczesław Karawajew.