Wiadomości

Markotne zakończenie podróży Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Zaprezentowana z jego strony przyśpiewka zbyt zwyczajna na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Powinniśmy być tego świadomym, iż nasza ojczyzna na ogół nie wzbudzała zachwytu publiki w okresie turnieju Eurowizji. Zazwyczaj Polski największym sukcesem jest awansowanie do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy najdalsze miejsca. Eurowizję przełożono w roku ubiegłym, ponieważ panowała epidemia COVID-19, która powstrzymała nie jedynie Stary Kontynent, ale również cały świat. Gwiazdą naszego państwa w trakcie konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który chciał zadziwić wielbicieli dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Z wybrania wysłannika naszej ojczyzny dużo ekspertów nie było uradowanych, lecz w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście musieliśmy ponownie pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Rafał Brzozowski, który był naszym reprezentantem podczas turnieju Eurowizji nie skokietował wielbicieli muzyki z Europy i właśnie dlatego odpadł na etapie półfinału 65. konkursu Eurowizji.

Bez żadnych wątpliwości polscy widzowie są już naprawdę znudzeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. Dobrze wiedzieć o tym, że "The Ride" a więc przyśpiewka zaprezentowana ze strony Brzozowskiego była po prostu nieszczególna. W tej przyśpiewce nie było nic ciekawego, co mogłoby wprawić w zachwycenie wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest następna edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie umie dostać się do fazy finałowej. Od dawna dobieranie ambasadorów Polski na turniej Eurowizji nie idzie nam zbyt dobrze i bez żadnego problemu można zauważyć to. Musimy w takim wypadku liczyć na to, iż w kolejnych latach nasz ambasador będzie w stanie dostać się do finałowego starcia o zwycięstwo w turnieju piosenki europejskiej. W takiej sytuacji niesamowicie ważne jest to, aby dobrać odpowiedniego reprezentanta, który da radę rozpalić europejską publikę. W innym przypadku następny raz nie będziemy w stanie do występu finałowego podczas turnieju Eurowizji.

Niezależne media?
Niezależne media?

Wakacje w czasie pandemii
Wakacje w czasie pandemii

Zalukaj online
Zalukaj online

Ekino - filmy online
Ekino - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

aplikacja biedronki
aplikacja biedronki

Zostaw komentarz