Niesamowite widowisko w pojedynku półfinałowym europejskiego czempionatu! Reprezentacja Włoch pokonała drużynę narodową Hiszpanii i zakwalifikowała się do wielkiego finału!

To było genialne widowisko a fani piłkarscy którzy pojawili się na stadionie mieli sporo szczęścia, gdyż mieli szansę obejrzeć ten mecz i trzeba to zrozumieć. Tego rodzaju mecze pokazują dlaczego piłka nożna jest aktualnie najpopularniejszą dyscypliną sportu na świecie. W tym meczu piłkarscy wielbiciele otrzymali okazję by podziwiać to wszystko, co w futbolu najwspanialsze. Fenomenalnie to spotkanie zainaugurowali zawodnicy hiszpańskiej drużyny narodowej, lecz to gracze narodowej drużyny Włoch zdobyli pierwsze trafienie. Gracze szkoleni przez selekcjonera Luisa Enrique jednak nie planowali poddać się. Do remisu na dziesięć minut przed zakończeniem meczu był w stanie doprowadzić Alvaro Morata. Arbiter główny tego spotkania zmuszony był do ogłoszenia dodatkowego czasu gry. Podczas dogrywki też nie padły gole i z tego powodu o zwycięstwie zdecydować musiały rzuty karne. W konkursie jedenastek skuteczniejsza okazała się kadra narodowa włoska, która wygrała wynikiem 4 do 2 i to ona grać będzie na wieczór w niedzielę w meczu finałowym czempionatu europejskiego.