Świetne spotkanie w pierwszej kolejce zmagań polskich rozgrywek PKO Ekstraklasy! Pięć bramek i strata punktów Piasta z Gliwic z piłkarzami wicemistrza kraju!

Niezwykłe widowisko na stadionie Piasta Gliwice otrzymali okazję aby oglądać sympatycy piłkarscy. Miejscowa drużyna Piasta w weekend podejmowała na własnym stadionie piłkarzy wicemistrza polskiej ligi. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że było to niesamowicie potężne zestawienie jak na otwierającą kolejkę najnowszego sezonu polskiej PKO Ekstraklasy. Bez wątpienia każdy kibic piłki nożnej w Polsce mógł być usatysfakcjonowany z podziwiania takiego spotkania. W trakcie starcia mieliśmy szansę zobaczyć 5 bramek i rozsądnie uświadomić sobie to, iż obie ekipy były naprawdę blisko pełnej puli punktów. To reprezentanci drużyny Rakowa z Częstochowy w końcowym rozrachunku mogli cieszyć się z premierowego triumfu w świeżo rozpoczętym sezonie polskiej ligi. Piłkarze Piasta na pierwszą wygraną będą musieli czekać chociaż do następnego tygodnia, ponieważ odnotowali przegraną rezultatem 2:3. Ich oponentami w przyszłą sobotę będą zawodnicy Stali z Mielca. Zawodnicy selekcjonera Fornalika Waldemara bez wątpliwości będą mieli chęć się zrehabilitować po starcie punktów w pierwszej serii gier następnego sezonu polskich rozgrywek.