Wygrana wynikiem 4:1 z beniaminkiem i niesamowity występ zawodników Nafciarzy!

Z całą pewnością na początku sezonu 2022/2023 polskiej ligi mało osób wyczekiwało aż tak dużej niespodzianki. Wisła Płock po czterech spotkaniach nazbierała 12 punktów i co najbardziej kluczowe pokazuje bardzo dobrą dyspozycję na murawie. Oczywiście kibice futbolowi zespołu z Płocka nie chcą popadać w nadmierny optymizm, ponieważ to jest dopiero pierwszy etap tego sezonu, lecz z pewnością to jest dobry prognostyk na kolejne miesiące. Tym bardziej, że na papierze bogatsze kluby dużo gorzej zaczęły sezon 22/23 i już potraciły naprawdę dużo oczek. W swoich filmach dziennikarze sportowi po cichu wspominają o tym, że być może Wisła Płock ma ambicję, by bić się o mistrzowski tytuł w sezonie 2022/2022, lecz z tego typu planami lepiej jeszcze się powstrzymać. Po czterech pierwszych meczach obecnego sezonu 2022/2023 zespół dowodzony przez Stano Pavlo wygląda naprawdę dobrze i warto brać to po uwagę.

Bez cienia wątpliwości start sezonu 2022/2023 należał do piłkarzy Wisły Płock, którzy zwyciężyli wszystkie cztery pojedynki. W poprzedniej kolejce ich oponentem była Miedź Legnica. Na pierwszy komplet punktów w sezonie 2022/2023 liczyli zawodnicy Miedzi, lecz lider Ekstraklasy był dla nich bezduszny. W końcowym rozrachunku Wisła Płock wygrała wynikiem 4 do 1, jednocześnie wzmacniając się na pozycji numer 1. Wisła z Płocka w tym momencie jest ostatnim zespołem w polskiej Ekstraklasie, który nie doznał porażki w trwającym właśnie sezonie. Fani piłki z naszego kraju są bardzo zainteresowani tym, jak długo trwać będzie ta passa. Już często nasza piłka nożna pokazywała nam, że nie warto koronować mistrza Ekstraklasy za wcześnie. W Płocku bez cienia wątpliwości po cichu myślą o ogromnym sukcesie w polskich rozgrywkach, ale do zakończenia sezonu 2022/2023 jest jeszcze naprawdę sporo czasu. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że sezon 22/23 Ekstraklasy może być pod wieloma względami fenomenalny. I chociażby z tego powodu warto śledzić każdy mecz, gdyż nigdy nie wiadomo, gdzie przytrafić się może niespodziewany rezultat.